Etiket: seo analizi

 • WordPress Gravatar Alt Etiketi Sorunu

  kategori:

  Çoğunlukla WordPress sitelerin seo analizini yaparken karşılaştığımız gravatar alt etiketi sorunun kesin çözümünü paylaşıyorum. Aşağıda yazmış olduğum kodu temanızın functions.php dosyasında <?php kodunun hemen altına yapıştırıyoruz. Böylelikle sorunu tamamen ortadan kaldırmış olacağız.

 • SEO Nedir?

  kategori:

  Seo ingilizce Search Engine Optimization kelimelerinin baş harflerine yani Arama Motoru Optimizasyonu kelimesinin baş harflerinden oluşur. Arama motorlarında üst sıralarda olmak için yapılan çalışmalara SEO denir. SEO’nun temel anlamı itibariyle arama motoru optimizasyonu yani arama motorlarında üst sıralarda listelenmektedir. Bu amaç da, sitelerde yer, alan, bilgi, hizmet veya satışların daha fazla alakadar kitleye ulaştırılmasını sağlamaktır.…

 • SEO Danışmanlığı

  kategori:

  Firmanıza göre hazırladığımız kaliteli Backlink ve SEO inşaası sayesinde Google’da uzun vadeli yükseliş sağlayabilirsiniz. Tatil sektöründen ayakkabı sektörüne,  eğlence sektöründen uluslararası firmalara kadar bir çok alanda SEO çalışmalarınıza yön vererek sizleri arama motorlarında ön sayfalarda olmanızı sağlıyoruz.Hedeflediğiniz kitlelere ulaşabilmek için sayfa, profil yönetimi ve takipçi arttırma gibi sosyal ağ hizmetlerini de inceleyebilirsiniz.