Twitter Takibe Takip Uygulaması Apple Market’te

Takibe Takip uygulaması Twitter’da takipçi kazanmanın en etkili yoludur. Takibe Takip uygulamasında hiçbir şekilde bot ya da yabancı kullanıcı yer almamaktadır; Tamamı Türk ve Gerçek Kullanıcıdır.Takipçi kazanmak dışında yeni gelen takipçiler, takibi bırakanlar, sizi geri takip etmeyenler ve sizin geri takip etmediklerinizi de görebilmenize yarayan bir uygulamadır.
Uygulamaya girdiğiniz Twitter hesabınızı takipçi kazanmak için listeleyebilirsiniz. Böylelikle diğer kullanıcılar sizi takip edeceklerdir.

  • Uygulama mantığı uygulama içindeki altın sistemine dayanmakta olup karşılıklı yardım amacıyla çalışmaktadır.
  • Uygulama içinde her takip ettiğiniz kişi için 1 altın kazanırsınız.
  • Uygulama içinde her bir takipçi kazandığınızda ise 3 altın kaybedersiniz.
  • Eğer ki takipçi kazanmak için ben takip etmek istemiyorum diyorsanız hesap ayarlarınıza girip altın alabilirsiniz.
  • Hesap ayarlarınızda en çok hangi konu hakkında gönderi yaptığınızı seçebilirsiniz böylelikle sizi takip edebilecek kitlenin size uygunluğunu arttırabilirsiniz.

Twitter hesabınız uygulamaya ilk giriş yaptığınızda otomatik listelenmiş olarak yaratılır. Altta bulunan iki bölmeden biri olan Takip sekmesine bastığınızda takip ekranı açılır. Buradan sol üstteki menü işaretine basarak hesabınızı kontrol edebilirsiniz. Durdur tuşuna basarak listelemeyi durdurabilir ve daha sonra hesabı listele diyerek takipçi kazanmak için tekrar listeleyebilirsiniz.
Takibe Takip uygulaması sizden twitter kullanıcı adınızı veya şifrenizi istemez. Sizin uygulama içinde yaptığınız takip haricinde hiçkimseyi hiçbir şekilde veya hiçbir nedenle takip etmez; edemez çünkü kişisel bilgileriniz istenmediği için kaydedilemez de. Uygulamayı güvenle kullanabilirsiniz.Takibe Takip Uygulaması İndirAltın istekleriniz için yorum atabilirsiniz..

İnternet ve yazılım dünyası ile 2002 yılında Ankara Armada Alışveriş Merkezi Bilgi İşlem departmanında tanıştım. Visual BASIC dili ile yola çıktığım yazılım dünyası serüvenim 2002-2004 yıllarında C, C++ dilleri ile devam etti.

2 yorum On Twitter Takibe Takip Uygulaması Apple Market’te

Bir şeyler söyleyin:

E-posta adresiniz kimse ile paylaşılmayacaktır. Sadece ben rahatsız ederim.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.