Yeni Nesil Email Asistanı: Replybutton

Bugünlerde hepimiz ürünümüzü/hizmetimizi daha fazla satmaya çalışıyoruz. Bunun için en etkili yollardan biri olan eposta pazarlama ise hepimizin kullandığı bir yöntem.

Eposta pazarlamadaki en büyük sorun cevap oranlarının çok düşük olması ve kimin cevap verip vermediğinin takip etmek. Takip etmenin zorluğu ve çok zaman almasından dolayı potansiyel müşterileri çoğunlukla kaçırıyoruz. Genellikle bir epostaya cevap almak ve satışı tamamlamak için potansiyel müşteriye 4-5 eposta göndermeniz gerekiyor. Fakat bunu kendi başınıza yapmak pek de kolay olmuyor.

Replybutton buna muhteşem bir çözüm bulmuş.

Replybutton Email Otomasyonu

Replybutton satış/pazarlama epostalariniza daha fazla cevap alip, daha fazla satis yapmanıza yardım eden ve zaman kazandıran bir yazılımdır.

Kullanımı ve arayüzü oldukça basit ve kullanışlı. İlk epostanızı ve cevap alamadığınız durumda gönderilecek epostaları bir kere kurduktan sonra, siz cevap alana kadar otomatik takibini yapıyor.

Bununla birlikte diğerlerinden ayıran en önemli farkı kendi geliştirdikleri hazır cevap butonları. Bu butonları epostanızın altına ekliyorsunuz ve potansiyel müşterinizin cevap vermesini kolaylaştırıyorsunuz. Böylece çok daha fazla ve daha hızlı cevap alabiliyorsunuz. Ayrıca ilgilenmeyen müşterilere boşuna vakit harcamamış oluyorsunuz.

Replybutton kullanarak potansiyel müşterileri kaçırmayıp daha çok satış yapabilirsiniz ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. Replybutton sizin asistanınız gibi, satış takip işini cevap alana kadar sizing yerinize yapar ve sizde bu sırada diğer işlerinizle ilgilenebilirsiniz.

Hemen Üye Ol

İnternet ve yazılım dünyası ile 2002 yılında Ankara Armada Alışveriş Merkezi Bilgi İşlem departmanında tanıştım. Visual BASIC dili ile yola çıktığım yazılım dünyası serüvenim 2002-2004 yıllarında C, C++ dilleri ile devam etti.

Bir şeyler söyleyin:

E-posta adresiniz kimse ile paylaşılmayacaktır. Sadece ben rahatsız ederim.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.