En İyi Twitter Pazarlama Sistemi : Hopicy

En İyi Twitter Pazarlama Sistemi : Hopicy
En İyi Twitter Pazarlama Sistemi : Hopicy

Takipçilerinizi ilgi alanınıza göre arttırmak için yardımcı olabilirim. Kolay kurulum. Ücretsiz deneme ! Hopicy, günümüzün en etkili pazarlama ağlarından biri olan Twitter üzerine kurulmuştur. Amacı, ilgi alanlarınıza göre Twitter‘ı taramak ve bulunan sonuçları favorilere eklemektir. Böylece ilgi alanınıza giren herkes sizden haberdar olur ve size geri dönme olasılığı artar. Geri dönüşleri gelişmiş yönetim panelinden izleyebilirsiniz.

Twitter ile kolay giriş

Hopicy sistemine girmek için Twitter hesabınızla giriş yapmanız gerekmektedir. Kesinlikle Twitter şifrenizi istemez, özel mesajlarınızı kontrol etmez.

Server hızı

Satın almış olduğunuz pakete göre favorilere ekleme süresini otomatik belirler. Twitter kurallarına aykırı çalışmaz. Hesabınız kesinlikle kilitlenmez.

Hedef odaklı

Belirlediğiniz hedef dışında, takip etme, retweet yapma veya favorilere ekleme söz konusu değildir. Hangi kelimeler hedeflendiyse onları favorilere ekler.

Mobil kullanım

Hopicy sistemini telefonunuzdan, tabletinizden ve diğer tüm akıllı cihazlarınızdan rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Güvenli ödeme

Seçtiğiniz paketi aktifleştirmek için Paypal ile güvenli ödeme yapabilir, sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Arkanıza yaslanın ve izleyin

Belirlediğiniz kelimeleri sisteme kaydettikten sonra yapmanız gereken tek şey arkanıza yaslanmak ve izlemek.Hopicy‘i ücretsiz dene !


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir